צבע הנפש
דף הבית אודותי שיטת אורה סומא קוסמטיקה סטודיו צבע הנפש שאלות נפוצות טיפים צרי קשר
שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

תוך כמה זמן משפיע הטיפול באורה סומא?
זה אחד הדברים היפים בעיניי בצבע הנפש, ההשפעה היא מיידית. כבר כאשר את יוצאת מהטיפול תרגישי הקלה והטבה וכשתשתמשי בבקבוק בבית בד"כ תוך מספר שעות תרגישי שאת שבה לאיזון הנכון שלך. עם המשך הטיפול תרגישי את ההשפעה על כל תחומי חייך.

מה יש בבקבוקוני הצבע?
הבקבוקונים מכילים קריסטלים, רסקיו ותמציות צמחים, וכמובן שיש בהם הרבה יופי וצבע.

האם לטיפול בשיטת אורה סומא  יש תופעות לוואי שליליות?
בהחלט לא. מאחר ומדובר בטיפול חיצוני בלבד - את נוזל הבקבוקון מורחים על גבי העור כמו קרם גוף או בושם, אין כל חשש לתופעות לוואי. כמו כן, כל החומרים בבקבוקון הם טבעיים וההשפעה היא תמיד חיובית.

איך אדע לבחור את הבקבוק הנכון?
אל דאגה, את תדעי לבחור בדיוק את מה שנכון עבורך. תתבונני ותקשיבי. תתבונני במבחר הגדול של הבקבוקונים - 106 בקבוקונים שונים זה מזה ותקשיבי לקול הפנימי, לאן הוא נמשך, מה הוא אוהב, מה הוא רוצה לבחור. תבחרי 4 בקבוקונים מתוכם אתאים עבורך את הבקבוקון שיביא לאיזון.

למי מתאים הטיפול בצבע הנפש?
לכל אחד ואחת שרוצה לעשות שינוי ולהגיע לאיזון. אם יש לך קושי או תקיעות מסוימת בכל אחד מתחומי החיים - במערכות היחסים במשפחה, מול הילדים, בן הזוג, קושי להיכנס להריון, בעיה בריאותית כלשהי, משבר בעבודה או חיפוש כיוון תעסוקה, בעיות שונות של הילדים או ירידה באנרגיות ומצב רוח, צבע הנפש יכול לחולל שינוי תוך זמן קצר.

האם מדובר בטיפול ממושך?
לעיתים קרובות מספיק מפגש אחד או שניים על מנת לחולל את השינוי ולהגיע לאיזון. יש מקרים בהם נעשית עבודת עומק על תחום מסוים ואז נערכים עוד מספר מפגשים על פי רצון המטופל. תדירות המפגשים היא בד"כ אחת למספר שבועות וכמובן שבמהלכם אני ממשיכה לתת ליווי מלא טלפוני.

צרי קשר לתיאום טיפול בצבע הנפש על פי שיטת אורה סומא:
052-6329999 או השאירי פרטים משמאל ואשוב אלייך בהקדם.

בדקי את צבע הנפש שלך

לפנייך טעימה קטנה של צבע

בחרי בקבוק צבע אחד מתוך מבחר הבקבוקים בדף הבא וגלי את פוטנציאל הנפש שלך. התכונות, הרצונות, הצרכים, העוצמות והחולשות. איפה יש חסר ואיך תוכלי להגיע לאיזון אנרגטי? זו הערכה ראשונית לעצמך. הצבע הראשון שתבחרי...

                                                                                      

 
סדנאות ואירועים

משתתפות הסדנא יקבלו איבחון אישי ותקשור בצבע הנפש. צבע הנפש מציע לכן להשתתף במפגש קבוצתי המעניק חוויה ייחודית, מעצימה וצבעונית.

                        


לאורחי הצימרים

צבע הנפש מזמין אתכם לחוויה זוגית רומנטית ומיוחדת. תקבלו איבחון, ייעוץ ותקשור לכל אחד מבני הזוג בסטודיו צבע הנפש, לפי שיטת האורה סומא. זו התנסות כפית, מעניינת מלאה באהבה ומחזקת כל אחד בנפרד ואת שניכם כזוג.

                   

נושא: שאלות נפוצות על אורה סומא ותשובות מאת חדווה ארגו'אן
קוד דף: atku, bpumu, gk turv xunt u,aucu, nt, jsuuv trdu'tן
בניית אתרים בניית אתרים
כתיבה שיווקית כתיבה שיווקית